دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

اطلاعیه شماره 2 : قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال تحصیلی95-94

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۶/۲۳ | 
پذیرفته شدگان گرامی:
ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت موفقیت شما در این آزمون و آرزوی توفیق الهی، خواهشمند است قبل از ثبت نام نکات زیر را با دقت مطالعه نمایید.

فرایند ثبت نام در دو مرحله انجام می شود:

مرحله اول : به آدرس  http://registration.iums.ac.ir  مراجعه و مشخصات و اطلاعات خواسته شده را تکمیل و مدارک مورد نیاز را اسکن نمایید.

مرحله دوم : پس از طی مرحله اول و انجام ثبت نام اولیه جهت قطعی نمودن فرایند ثبت نام در تاریخ اعلام شده جهت ارائه مدارک به آموزش پردیس بین الملل، مراجعه فرمایید. بدیهی است عدم اقدام جهت ثبت نام در هر یک از مراحل به منزله انصراف از تحصیل تلقی خواهد شد.

مرحله اول بصورت الکترونیکی:

- کلیه پذیرفته شدگان (ورودی های مهر و بهمن) از تاریخ یک شنبه 22 شهریور ماه 1394 لغایت چهارشنبه 25 شهریور ماه 1394 جهت تکمیل فرمهای ثبت نام و اسکن مدارک مشروحه ذیل به آدرس http://registration.iums.ac.ir مراجعه نمایند:

1- تکمیل و اسکن فرم های ثبت نام:
الف: فرم شماره 1 (برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.)
ب: فرم شماره 2 این فرم برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد. (برای پذیرفته شدگان دارای تناقض در نمرات دروس سوابق تحصیلی در آزمون سراسری)
ب: فرم شماره 4 مخصوص پذیرفته شدگان منطقه 1، شاهد، رزمندگان
ج: فرم شماره 6 مخصوص پذیرفته شدگان منطقه 2 و 3
د: فرم شماره 16 مخصوص پذیرفته شدگان رشته پزشکی با استفاده از سهمیه بومی (در هنگام مراجعه به دانشکده پزشکی، فرم فوق را دریافت و پس از تکمیل و سپردن تعهد محضری آن را به دانشکده مربوطه تحویل نمایند).
  •  تکمیل و اسکن فرم های ثبت نام الزامی می باشد.
2- گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی (که تا تاریخ 31 شهریور ماه 1394 اخذ شده باشد) برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی که نوع گواهی پیش دانشگاهی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی در آن قید شده باشد.
3- گواهی دیپلم متوسطه نظام جدید آموزش متوسطه و سال ما قبل دیپلم برای داوطلبان نظام جدید آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان
4- گواهی مدرک دوره کاردانی برای پذیرفته شدگانی که با مدرک فوق ثبت نام نموده اند.
5- کارنامه کلی ریز نمرات دوره سه ساله متوسطه (در یک برگ)
6- گواهی دوره چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان
7-قبض رسید درخواست تاییدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی (جهت درخواست فوق با در دست داشتن گواهی دوره پیش دانشگاهی خود به اداره پست مراجعه نمایید.) کد پستی دانشگاه: 1449614535
8- تصویرشناسنامه (ازکلیه صفحات) و عکس
9- تصویرکارت ملی (ازدورو)
10- گواهی استفاده از سهیمه شهداء و ایثارگران و تکمیل و اسکن فرم مربوط به ایثارگران
11-مدرک معافیت یا پایان خدمت دوره وظیفه عمومی یا برگه اعزام به خدمت برای آقایان متولدین 74 و قبل از آن (متولدین سالهای 75 و 76 نیازی به ارائه مدرک ندارند). گواهی موافقت با ادامه تحصیل پرسنل انتظامی

12-پذیرفته شدگان اتباع خارجی ضروریست یکی از مدارک اقامتی یا شناسایی معتبر مشروحه ذیل را اسکن نمایند :
الف/ کارت هویت ویژه اتباع خارجی معتبر
ب/ گذرنامه معتبر (دارای پروانه اقامت با حداقل شش ماه اعتبار)
ج/ دفترچه پناهندگی سیاسی صادره از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
د/ برگ خروج از کشور مدت دار مرحله ششم آمایش صادره از اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت کشور
  •  تذکر خیلی مهم:
الف: جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک ضروری است مجددا"پس از حداقل 24 ساعت بعد به سایت مراجعه تا پیام" ثبت نام انجام شد" را مشاهده نمائید.
ب: در صورت مشاهده پیام "مدارک ناقص می باشد" باید سریعا" نسبت به رفع نقص اقدام نمائید. بدیهی است نقص مدرک به شما اعلام خواهد شد.

مرحله دوم بصورت حضوری :

پس از اطمینان از تکمیل مدارک و دریافت پیام "ثبت نام انجام شد ". فرم تاییدیه ثبت نام موقت" را چاپ نموده و همراه با اصل مدارک اسکن شده( موارد قید شده در شماره های 2 تا 12 در ثبت نام الکترونیکی)  + 8 قطعه عکس 4*3  با توجه به زمانبندی در نظر گرفته شده براساس حروف الفبا از ساعت 9  لغایت 15 به ساختمان معاونت بین الملل واقع در تهران، دانشگاه علوم پزشکی ایران مراجعه نمایید.
 
براساس الفبای نام خانوادگی ،
حروف الف تا ذ روز شنبه 94/6/28  و   حروف ذ تا ی روز یکشنبه 94/6/29  
مراجعه  نمایند.
  • نکات مهم و ضروری:
- درخواست تاییدیه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی از اداره پست و ارائه رسید آن به دانشکده نیز برای کلیه پذیرفته شدگان الزامی است.

- پذیرفته شدگان نیمسال اول سال تحصیلی 95-94 پس از ثبت نام و ارائه اصل مدارک به دانشکده مربوطه به آدرس sama.iums.ac.ir  مراجعه و در سامانه سما انتخاب واحد اینترنتی انجام دهند .
 
- به هنگام مراجعه در روز ثبت نام حضوری،اصل فیش شهریه سالیانه به مبلغ 184000000 ریال که بصورت علی الحساب به شماره حساب 5196564495 بانک ملت در وجه معاونت بین الملل به نام دانشجو واریز نموده اید را به همراه کپی آن به امور مالی معاونت بین الملل ارائه نم


کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 207 بار   |   دفعات چاپ: 65 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر